فواید شیره انگور

شیره انگور

از فواید شیره انگور های‌دیت، این است که یک ماده فوق العاده مقوی و انرژی زا می باشد که حاوی انواع مواد معدنی و ویتامینهای گوناگون است و مصرف آن برای تقویت بنیه بدن، خون سازی، جوانی پوست، غلیظ شدن شیر مادر، افزایش حجم عظلات بدن، تقویت قوای جنسی و همچنین درمان بسیاری از بیماریها نظیر التهاب معده، عارضه های قلبی و درمان سرفه های مزمن بسیار توصیه میشود.

فواید شیره انگور

شیره انگور خاصیت خون ساز است. همچنین خاصیت آنتی اکسیدانی دارد که از تشکیل و تکثیر سلول‌های سرطانی  جلوگیری می‌کند. شیره انگور برای جلوگیری از سکته و حمله قلبی جلوگیری می کند. غنی از مود معدنی و ویتامین ها همراه با خواص آنتی اکسیدانی و خون سازی است. سرشار از ویتامین‌های A، B، C، اهن و پتاسیم است و مقاومت بدن را در برابر بیماری ها افزایش می‌دهد. ازدیگر خواص شیره انگور، رقیق کننده خون است که خطر سکته قلبی را کاهش می‌دهد. شیره انگور  از بیماری‌هایی مثل آمبولی، فشار خون بالا و رگ‌های واریسی جلوگیری می‌کند. خاصیت رقیق کنندگی خون دارد و برای افرادی که غلظت خون دارند مفید است.

از دیگر فواید شیره انگور خاصیت ضد التهابی و نرم کنندگی در قسمت حلق دارد. به همین دلیل کسانی  که در فواصل سرد سال دچار التهاب می‌شوند و به  سرفه می‌کنند، بهتر است که شیره انگور را با آب  غرغره کنند. شیره انگور برای ضعف بدن بسیار مفید است،  افرادی که در اثر لاغری، بیماری طولانی یا عمل جراحی ضعیف شده‌‌اند باید مصرف کنند. شیره انگور باعث افزایش گلبول های قرمز می شود و باعث سرخی پوست می شود.

این ماده برای بیماران دیابتی مضر نیست بلکه مفید هم می باشد زیرا یک قند طبیعی است و و سریعا در بدن حل می شود و انرژی زایی بالایی دارد. یک ملین طبیعی است که یبوست مزمن را درمان می کند. اثرات شیمی درمانی را کاهش می دهد و ضد التهاب است.  الزایمر را کاهش می دهد و سبب تقویت حافظه می شود.

برای تماس با ما روی لینک کلیک کنید.