شیره خرما عمده

شیره خرما عمده، یک ماده مقوی حاوی مقدار بالایی از کلسیم، پروتئین، آهن، منیزیم، پتاسیم، منگنز وفیبر و همچنین انواع ویتامین میباشد که باعث افزایش انرژی، شادابی پوست میشود. همچنین باعث تقویت قوای جنسی و عملکرد بهتر دستگاه گوارش میشود.

شیره خرما عمده

این شیره طبعی گرم و خشک دارد. شیره خرما اصل در درمان بسیاری از بیماریها چون یبوست،کم خونی، پوکی استخوان و چربی خون بسیار مفید و تاثیر گذار میباشد که در ادامه به ان می پردازیم.

اکثر شیره ها به تقویت قوای جنسی کمک می کند. همچنین شیره خرما به دلیل اینکه غنی از مواد مغذی است به تقویت قوا جنسی کمک می کند.

این ماده تسکین دهنده درد های روماتیسمی است. غنی از کلسیم و منیزیم است و باعث تقویت استخوان و جلوگیری از پوکی استخوان می شود. بیشتر افراد از شیره خرما، برای درمان و پیشگیری از کم خونی استفاده می کنند به دلیل اینکه این شیره سرشار از اسید فولیک و اهن است. همچنین ماده ای به نام فولات در خرما وجود دارد که خون ساز است و کمک زیادی به کم خونی می کند .

خواص غذایی و درمانی

این شیره برای افسردگی و ضعف اعصاب هم بسیار مفید است زیرا سرشار از ویتامین های گروه B می باشد. از خستگی و ضعف عمومی بدن جلوگیری می کند. و وجود فسفر و منیزیم در ان به سلامت سلول های عصبی کمک می کند. این ماده برای کسانی که دچار کمبود وزن هستند بسیار مناسب است، زیرا بسیار انرژی زا است و کالری بالایی دارد که باعث افزایش وزن می شود. همچنین به پر شدن صورت هم کمک می کند.

یکی دیگر از خواص این ماده ضد التهاب بودن ان است که به درمان التهاب مفاصل و ارتروز کمک می کند. افزایش گلبول های قرمز در بدن توسط اهن موجود در شیره خرما انجام می شود. که علاوه بر اهن حاوی منگنز وپتاسیم است. این ماده یک ملین طبیعی است و وجود فیبر در ان باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش می شود. همچنین به طرز قابل توجهی باعث تقویت و رشد مو میشود. می تواند سموم را از دفع کند و باعث درمان سرماخوردگی، و گلو درد بشود.

شیره خرما عمده دارای همان خواص خرما است که بهترین زمان مصرف ان در وعده صبحانه است. زیرا سلول های عصبی فعال می شود و انرژی زیادی برای شروع یک روز به ما می دهد.

برای تماس با ما روی لینک کلیک کنید.