شیره انگور با چی بخوریم

شیره انگور با چی بخوریم؟

شیره انگور با چی بخوریم؟ این ماده را با چیز های مختلفی می توان مصرف کرد اما ابتدا به خواص ان می پردازیم.
باعث قوت بدن می شود و از ضعف بدن جلوگیری می کند. خصوصا برای کسانی مفید است که به دلیل انجام عمل جراحی
بدنشان دچار ضعف عمومی شده است و یا مادران شیرده که این ماده سبب غلیظ شدن شیر مادر می شود.
انواع شیره ها مخصوصا شیره انگور بسیار خونساز است و باعث جلوگیری از فقر اهن می شود.

شربت شیره انگور:

مصرف شیره انگور به صورت شربت و همراه با اب، انتخاب بسیار خوبی برای مصرف شیره در تابستان است. کسانی که بدنشان دارای طبع سرد می باشد مصرف شیره در فواصل گرم سال هم برایشان مفید است. همچنین جایگزین خوبی است تا از مصرف شربت هایی که مواد نگهدارنده دارند و دارای قند بسیار بالایی هستند خودداری کنید. حتی در فصل زمستان هم مصرف شیره انگور با اب برای از بین رفتن التهابات حلق توصه شده است.

 ارده با شیره انگور:

بهترین شکل مصرف این دو ماده این است که مقدار مساوی از ان را با هم مخلوط کنید و در وعده صبحانه میل کنید. این صبحانه برای ورزشکاران نیز بسیار مناسب است چون هم دارای انرژی و چربی مفید است و هم باعث رشد عضلات بدن می شود.

شیره انگور همراه با شیر برنج: 

برنج طبعی سرد دارد به همین دلیل برای خوردن شیر برنج توصیه شده که ان را همیشه با گرمی میل کنید. سردی بدن منشا بسیاری از بیماری هایی است که انسان دچار ان می شود. از طرفی هر دو کالری بالایی دارند به همین دلیل برای افرادی که دچار کمبود وزن هستند منبع کالری سالمی است و باعث افزایش وزن بدن می شود.

سرکه با شیره انگور:

از مسدود شدن مجاری کبد جلوگیری می کند. همچنبن درمان گرفتگی های مجاری بدن. برای مخلوط این دو ماده باید نسبت شیره به سرکه 10به یک باشد.

برای اطلاعات بیشر روی لینک کلیک کنید