شیره خرما

خواص شیره خرما فله بسیار زیاد است، یک ماده مقوی حاوی مقدار بالایی از کلسیم،آهن و انواع ویتامین مورد نیاز بدن میباشد که باعث برای همه سنین مفید است. شیره خرما طبعی، گرم و خشک دارد. همچنین باعث تقویت قوای جنسی و عملکرد بهتر دستگاه گوارش میشود. این شیره در درمان بسیاری از بیماری ها چون یبوست،کم خونی، پوکی استخوان و چربی خون بسیار مفید و تاثیر گذار می باشد.

شیره خرما فله

شیره خرما منبع غنی از اسید فولیک و اهن است. بنابراین به درمان کم خونی کمک زیادی می کند. ماده تشکیل دهنده خرما فولات است یه یک ماده تشکیل دهنده خون است. به دلیل خون ساز بودن ان مصرف ان برای خانم های باردار بسیار توصیه شده است. درد های روماتیسمی و امراض وریدی و شریانی را تسکین می دهد و باعث فعال شدن سلول های عصبی می شود. زود هضم است و انرژی زایی بالایی دارد. یه ملین است و به دلیل داشتن فیبر از یبوست جلوگیری می کند. ویتامین C و D است برای ویژگی الاستیک پوست شما بسیار مفید است و باعث صافی پوست می شود که شیره خرما حاوی این ویتامین است.

از خواص شیره خرما این است که  باعث دفع سموم از کبد می شود و به دلیل داشتن کلسیم برای تقویت استخوان ها بسیار مفید می باشد. باعث ایجاد باکتری های مفید در روده می شود و برای گوارش بسیار مفید است. برای تقویت بینایی مفید است و همچنین برای گلو درد، سرماخوردگی مفید می باشد. یکی از تقویت کننده های قلب است. شیره خرما به دلیل داشتن کالری بالا برای چاقی مفید می باشد. یک ماده بسیار مغذی برای کودکان است که باعث افزایش انرژی کودکان می شود و عملکرد مغز را بهبود میابد و قدرت یادگیری را افزایش می دهد.

شیره خرما های دیت

شیره خرما فله های دیت از خرمای تازه تولید می شود. خالصی و مرغوبیت این شیره ها بستگی به کیفیت خرما دارد. در وهله نخست برای درست کردن این شیره مفید خرمای تازه به کارخانه ارسال می کنند، سپس در آن جا با استفاده از دستگاه های پیشرفته این محصولات را تولید می کنند.  و بعد نسبت به نیاز مشتری یا به صورت بسته بندی شده و یا فله ای به مراکز فروش می فرستند. شیره خرما طبیعی طعم و مزه ی فوق العاده ای دارد و همچنین به دلیل خواص بی شمار ان مورد توجه عامه مردم قرار گرفته است.

خواص غذایی

فاقد چربی است و باعث کنترل کسترول خون را می شود. و اگر با سرکه جوشانده و مصرف شود سبب کاهش کلسترول می شود. از این ماده برای درمان معده در هم استفاده می شود. برای کسانی که ورزش می کنند و فعالیت بدنی دارند بسیار مفید است چون باعث تقویت عضلات می شود. مصرف این شیره باعث باز تر شدن رحم و زایمان اسان تر می شود. دارای قند طبیعی است و حاوی ویتامین و مواد معدنی است که در صورتی که از ان استفاده کنید نیاز به استفاده از قرص و مولتی ویتامین ها ندارید. گلوکز، فروکتوز، ساکارز در شیره خرما ان را به یک میان وعده خوب تبدیل کره است.

برای تماس با ما روی لینک کلیک کنید.