شیره انگور

خواص شیره انگور های دیت بی شمار است. این شیره طبعی گرم و تر دارد. از فواید این ماده می توان گفت: خون سازی، جوانی پوست، غلیظ شدن شیر مادر، افزایش حجم عظلات بدن، تقویت قوای جنسی و همچنین درمان بسیاری از بیماریها نظیر التهاب معده، چربی خون، عارضه های قلبی و درمان سرفه های مزمن است.

خواص شیره انگور

انرژی زا میباشد که حاوی انواع مواد معدنی و ویتامینهای گوناگون است و مصرف آن برای تقویت بنیه بدن بسیار مفید است. شیره انگور غنی از فسفر، آهن مواد مغذی کلسیم مواد معدنی است. خواص شیره انگور برای کسانی که عمل جراحی انجام دادند و در طولانی مدت دچار بیماری بوده اند بسیار زیاد است زیرا ضعف بدن را از بین می برد. برای کسانی که ورزش می کنند بسیار مفید است زیرا چربی ایجاد نمی کند و باعث افزایش حجم عضلانی می شود.

این شیره دارای ماده ای به نام پتاسیم است که سبب رقیق شدن خون می شود و در نتیجه از واریس، امبولی و حملات قلبی پیشگیری می کند. به طور کل انواع شیره ها مثل توت، خرما و انگور برای کم خونی و فقر اهن بسیار مفید است همچنین به دلیل دارا بودن اهن و ویتامین B12 باعث درمان کم خونی و افزایش گلبول های قرمز در خون می شود. انتی اکسیدان های بسیار و متنوعی دارد که خاصیت ضد سرطانی دارد و از سرطانی شدن سلول های بدن جلوگیری می کند. و اثرات منفی شیمی درمانی را کاهش می دهد.

خواص غذایی

بهترین گزینه برای خانم های باردار مصرف شیره انگور است. خصوصا خانوم هایی که بنیه ضعیفی دارند. زیرا مصرف این ماده به دلیل دارا بودن مواد مغذی باعث رشد بهتر جنین و تقویت قوای جسمانی مادر می شود. مصرف انواع شیره در پاییز و زمستان بسیار مفید بوده و از بیماری هایی که درفصول سرد به وجود می اید جلوگیری می کند.

بسیاری از افراد در فصول سرد سال دچار التهاب حلق می شوند این شیره هم خاصیت نرم کنندگی و ضد التهابی دارد.  اگر برای این مشکل همراه با اب غرغره شود هم بسیار عالی است. سرچشمه بسیاری از بیماری هایی که انسان دچار ان می شود از سردی بدن نشئت می گیرد به همین استفاده از شیره ها بسیار ضروری است خصوصا کسانی که بدنشان طبع سرد دارد.

برای تماس با ما روی لینک کلیک کنید.