ارده اردکان

ارده اردکان های‌دیت، غذایی انرژی زا است که طبعی گرم و تر دارد.  کنجد برای تقویت حافظه در کودکان بسیار مفید میباشد. ارده  منبع خوبی برای درمان یبوست می باشد و سرشار از کلسیم است که سبب استحکام و سلامت استخوان ها و دندان ها می شود. همچنین ارده خاصیت ضد سرطانی دارد.

کار ارده کنجد در بدن ما چیست؟

مواد شیمیایی داخل کنجد به بهبود سریع زخم های پوستی و کاهش تورم کمک می کند. این مواد از سرعت جذب قند از غذا می کاهند که این امر برای افراد مبتلا به دیابت بسیار  گزینه مفیدی است،  کلسیم موجود در کنجد به درمان راشیتیسم کمک کرده و باکتری های ایجاد کننده پلاک را از بین می برد.مصرف میزان متناسب و متعادلی از آن در طول هفته و ماه سبب کاهش کلسترول بد خون و افزایش سطح چربی خوب خون میشود.

در فصل زمستان که بدن ما به انرژی بیشتری احتیاج دارد، مصرف ارده بهترین گزینه است. منبع عالی تامین کلسیم مورد نیاز بدن است. ارده اردکان دمل را از بین می برد،  نرم کننده ورم های سفت داخلی است. همچنین باعث سلامت استخوان و دندان می شود.

تاثیر ارده بر بیماری ها

ارده خاصیت ضد باکتری دارد. دلیل این انتی باکتری بودن وجود انتی اکسیدان و چربی خوب در ان می باشد.
خطر ابتلا به بیماری های تخریب عصبی مانند زوال عقل را کاهش می دهد و باعث سلامتی مغز می شود. در برابر اسیب به رادیکال های ازاد از انسان و سلول های عصبی محافظت می کند.
برخی ازمایشات نشان می دهند باعث از بین رفتن سلول های سرطانی کبد و پستان روده بزرگ، ریه می شود و سرعت رشد تومور را کاهش می دهد.
طی تحقیقات انجام شده به این نتیجه رسیدند که ارده از اسیب به کلیه  و کبد جلوگیری می کند.
باعث کاهش فشار خون بالا می شود.

چگونه ارده خوب یا همان ارده اردکان را تشخیص دهیم؟

ارده از مواد غذایی است که باید به صورت کاملا طبیعی تولید شود و نباید از هیچ گونه مواد شیمیایی و افزودنی استفاده شود و فقط باید با کنجد آن را تولید کرد. در واقع برای تشخیص ارده اردکان و خالصی آن باید مهارت و تخصص داشته باشید. در نتیجه بهترین راه خرید مطمئن این است که از فروشگاه هایی خرید کنید که معتبر هستند این نوع فرآورده ها را به طور تخصصی تولید می کنند. بهترین راه این است که مستقیما از تولید کننده خرید کنید تا خیالتان از خرید با کیفیت راحت باشد.

برای تماس با ما روی لینک کلیک کنید.